Co o nás říkají

Názory a zkušenosti rodičů s našimi službami

Teddy Bear školka je školka s individuálním přístupem k dítěti a kromě výborné znalosti angličtiny se děti naučí třeba i lyžovat, základy plavání a mají spoustu dalších skvělých aktivit. Vše je samozřejmě předem konzultováno s rodiči. Jsem s Teddy Bear nadmíru spokojená.

Maminka Samuela a Sáry

Není pro nás důležité, aby školka byla co nejblíž k bydlišti a co nejlevnější. Mnohem důležitější je, aby dítě ve školce bylo šťastné. My jsme školku pečlivě vybírali a dobře jsme udělali. Máme vstřícné a vždy dobře naladěné učitelky (tety), osobní přístup, bohatý program (už umíme plavat, lyžovat, bruslit, saunujeme, cvičíme jógu, …), máme nenásilnou výuku angličtiny, pravidelný přísun fotek, zdravé a přitom výborné jídlo … To vše dělá z naší školky místo, kam se každé ráno těšíme. Když říkám „my“ a „naše školka“, myslím tím opravdu nejen Bertíka. Vodit do školky a vyzvedávat je u nás za odměnu.
Maminka Bertíka

Starší dcera navštěvuje Teddy školku už skoro pátým rokem, mladší tam chodí 2,5 roku a mohu říci, že jsou obě moc spokojené, do školky se vždy těší. Nikdy jsem nezažila scény typu: „Maminko, já nechci do školky…“
S manželem jsme se školkou také velmi spokojeni, paní učitelky s námi mají trpělivost, i když často zapomínáme pyžamo nebo třeba ručník, když jdou děti do sauny:-) Školka je velmi akční, neustále se něco děje, děti hodně sportují, chodí na výlety do přírody, jezdí na tábory a pak také samozřejmě úžasná angličtina… Kromě toho se zde neustále tvoří, není dne, aby mi děti neukazovaly nové výtvory na dané týdenní téma, zpívají nebo recitují v angličtině i v češtině. Ale co je pro mne nejdůležitější, když je vyzvedávám, mají vždy úsměv na tváři a dokonce mě i manžela kolikrát peskují, že jsme pro ně přijeli moc brzy:-)

Rodiče Betynky a Aničky

Naše dcera navštěvuje školku prvním rokem a ve školce je moc spokojená. Líbí se nám přátelská povaha paní učitelek i individuální přístup k dětem. Pozitivně hodnotíme nenásilný způsob práce s dětmi v anglickém jazyce a věkovou různorodost dětí, která učí děti pomáhat mladším a učit se od starších kamarádů. Mariance se velmi líbí páteční pečení ve školce. Jsme také velmi rádi za organizování lyžařského kurzu.
Rodiče Marianky

Teddy Bear školka je to to nejlepší, co nás mohlo s naší nejmladší dcerou potkat. Je to bezkonkurenční školka ve městě s velmi bohatým a zajímavým programem. Nejen výuka angličtiny, ale také výuka plavání, lyžování, bruslení, jógy, návštěvy solné jeskyně či sauny jsou vždy ideálně zorganizované. Dětem se paní učitelky stoprocentně věnují i v rámci tvoření či častými vycházkami do přírody. Snad jedinou výtku bych k Teddy Bear školce měla….škoda, že nefungovala i v době, kdy mé starší děti chodily do školky 🙂

Maminka Noemky

Teddy školka je krásný příklad toho, že když se něco dělá srdcem, výsledek je penězi k nezaplacení. Kristýnka se tu proměnila z batolete s plenkama v samostatného předškoláka, který umí lyžovat, bruslit a hlavně který miluje svoji školku a paní učitelky! Za tento neuvěřitelně lidský přístup a maximální snahu při vymýšlení akcí pro děti má celý tým Teddy bear náš obdiv. Děkujeme.

Rodiče Kristýnky

Chtěla bych poděkovat za úžasný každodenní přístup k dětem, za vytvoření empatického, motivujícího a vstřícného prostředí vůči nim.

Program školky je výborný. Děti navštěvují keramiku, plavání, bruslení, saunu, solnou jeskyni, absolvují lyžařský kurz, chodí do tělocvičny, učí se angličtinu nebo cvičí jógu. Nezapomenutelným zážitkem je určitě každoroční týdenní tábor v Janové.

Maminka Taťány

Na Teddy Bear školce oceňuji zejména to, že si dcera osvojila základy angličtiny už ve velmi nízkém věku. Paní učitelky se dětem opravdu věnovaly a ty je měly velmi rády. Každý den jsem dostávala nějaký výrobek nebo obrázek. Líbilo se mi, jak školka vedla děti ke sportu. Kromě lyžařských zájezdů, chodily děti plavat a bruslit. Účastnili se různých akcí a programů. Dcera dodnes vzpomíná na každoroční tábor v Janové. Mně jako pracujícímu rodiči zase velmi vyhovala otevírací doba školky do 17:00 hod.

Maminka Petrušky

S Teddy školkou jsme moc spokojeni. Paní učitelky mají k dětem laskavý přístup, věnují se jim na 120% a hlavně s láskou.
Školka nabízí dětem nespočet aktivit, ať už sportovních, kulturních, jazykových, hudebních, výtvarných…. Domů si Laurinka nosí krásné obrázky a výrobky a neustále si zpívá převážně anglické písničky.
Nemalé zážitky mají i děti z každoročního letního tábora.
Ve školce jsou děti vedené k samostatnosti a zodpovědnosti v podobě službiček a jazyk se učí zábavnou a hravou formou. Je skvělé, že když to jde tráví děti pravidelně čas venku.

My jako rodiče děkujeme za možnost sledování fotek a videí z každého prožitého dne ve školce. Za všechno co pro děti děláte moc děkujeme 🙂

Rodiče Laurinky

Rádi dopřáváme Sebíkovi jen to nejlepší a pokud jde o Teddy školku, není pochyb o tom, že jsme zvolili správně.

Zázemí školky je velmi útulné, k dispozici mají děti spoustu parádních hraček a her, a když počasí nezlobí, řádí společně na zahradě nebo na výletech. Program mají děti opravdu pestrý – protáhnou se v tělocviku, otužují se v sauně, prozkoumávají solnou jeskyni, tvoří úžasné věcičky…. a na to vše bystrým okem a s milým úsměvem dohlíží skvělé paní učitelky, které má Sebík moc rád.

A to je pro nás to NEJ. Děkujeme!

Rodiče Sebastiánka

Nikdy jsme v rodině neuvažovali nad soukromou školkou. Bohužel po té, co nám státní školky odmítly integrovat hendikepovanou dceru do normálního kolektivu, byla vlastně Teddy školka naší poslední šancí. A dodnes jsme všichni moc rádi, že to tak dopadlo.
Sofinka školku navštěvovala celé čtyři roky. Přestože měla a má svá omezení, paní učitelky v tom neviděly překážku. Sofi byla nejen plně zapojována do každodenních činností ve školce, ale také chodila s dětmi plavat, lyžovat, jezdila na výlety… Věřím, že si paní učitelky „mákly“, ale děkuji jim za to. Hlavně díky jim, je Sofinka spokojenou, šikovnou a sebevědomou slečnou.
Jsme přesvědčeni, že Teddy školka jde příkladem v rámci inkluzivního vzdělávání. Hlavně proto, že paní učitelky dělají svou práci srdcem.
Nejen díky tomu jsme měli jasno ve volbě školky i pro Sofinčiny mladší brášky!

Rodiče Sofinky, Adámka a Jamese